Strona Główna BIP Strona Główna
STRONA GŁÓWNA
 

..:: Nagroda dla żołnierzy NSR - 2000 zł::..
..:: Szkolenie kursowe żołnierzy rezerwy ::..
..:: Kwalifikacje do służby zawodowej ::..
..:: Kwalifikacje do NSR ::..
..:: Projekt Decyzji MON w sprawie przeprowadzenia dodatkowego naboru na szkolenie wojskowe kandydatów na oficerów na potrzeby Wojsk Obrony Terytorialnej w 2016 roku ::..

 


przygotowawcza_2016

Trwa nabór na III Turnus Służby Przygotowawczej

06 września - 23 grudnia 2016 r.

Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej starają się o najlepszych ochotników do służby wojskowej, aby utrzymać niezbędny stan wyszkolonych żołnierzy stanowiących potencjał obronny Państwa.

Jeśli masz ukończone 18 lat i nie pełniłeś do tej pory służby wojskowej w jakiejkolwiek formie, chcesz spełnić swoje aspiracje życiowe i zawodowe, podejmij wyzwanie i zgłoś się do służby przygotowawczej. W trakcie szkolenia wzmocnisz swoje cechy osobowe, odwagę, zdecydowanie i poczucie własnej wartości oraz zdobędziesz unikalne kwalifikacje, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać swój potencjał kompetencyjny i zawodowy.

Więcej informacji na temat zasad naboru i warunków szkolenia w ramach służby przygotowawczej w 2016 roku znajdziesz >> TUTAJ << Sztab Generalny
Wojska Polskiego

Ministerstwo Obrony
Narodowej

Wojsko Polskie

Wojewódzki Sztab
Wojskowy
w Kielcach INFORMACJE

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sandomierzu informuje, że udziela odpowiedzi na korespondencję elektroniczną dla osób, które podadzą pełne dane osobowe:

  • imię i nazwisko;
  • imię ojca;
  • rok urodzenia;
  • miejsce stałego zameldowania;
  • zamieszkują na terenie administrowanym przez WKU w Sandomierzu

Osoba odpowiedzialna za realizację i utrzymanie współpracy ze stowarzyszeniami i organizacjami zrzeszającymi kombatantów, byłych żołnierzy zawodowych i żołnierzy nie podlegających obowiązkowi służby wojskowej na administrowanym terenie:

Godziny przyjęć interesantów:

  • od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 15:00, pok. 7

Statystyki:


 

Liczba odwiedzin: Gości na stronie: